Datumi upisa na studij “Financije i poslovno pravo” i „Poduzetništvo“ putem državne mature
Maturanti koji su, temeljem položene državne mature ostvarili pravo upisa na studij „Financije i poslovno pravo“ i „Poduzetništvo“, upisati se mogu:
- od 16. do 31. srpnja na adresi Effectus veleučilišta, Kennedyjev trg 2.
Za upis obavljen do 18. srpnja 2025. moguće je ostvariti FIRST MINUTE POPUST na školarinu od 10 posto, bez obzira na odabrani model plaćanja.
Za upis je potrebno ispuniti online prijavu na linku: https://edu.vsfp.hr/prijava/ nakon čega će svi kandidati biti telefonski kontaktirani od strane savjetnika za upise, radi dogovora oko točnog termina upisa.
Za upis je potrebno:
- Svjedodžbe 1., 2., 3. i 4. razreda
- Svjedodžba mature
- 1 fotografija
Effectus veleučilište za maturante koji polažu državnu maturu osigurava poseban popust na školarinu temeljem ostvarenih bodova na ispitima državne mature – POPUST IZVRSNOSTI do 25 posto popusta na školarinu.
Moguće je dogovoriti sastanak sa Savjetnikom za upise i saznati odgovore na brojna pitanja – o upisu, studiranju, predmetima i ispitima, ali i izvannastavnim aktivnostima.
Nastava započinje u listopadu 2025. godine, a sve dodatne informacije moguće je dobiti na broj telefona 01/611 77 77 ili na mail referada@effectus.com.hr.

POSTANI NAŠ STUDENT
Ispuni obrazac i kontaktirat ćemo te za više informacija
PRATI NAS